Horní Bradlo
Rekreačně sportovní areál
Hlavní stránka NOVINKY 2018 WELLNESS BOWLING Ubytování Sportoviště Tipy na výlety Ceník Foto galerie Foto panorama Mapa areálu Jídelní lístek Reference Kontakty
Rychlý kontakt
Jaroslav Modrovič
pondělí až pátek1000 - 2000
sobota a neděle1200 - 1700

Telefon469 338 179

Rekreační středisko TESLA
Vršov 53
539 53 Horní Bradlo
rs.tesla@seznam.cz

Ochrana osobních údajů

Chrudim


Chrudim
 - starobylé město v srdci východních Čech. Od středověku byla významným centrem řemesel, obchodu i kultury v širokém okolí. Dnes je okresním městem s 25 000 obyvateli a laskavou podobou poklidného města, kde mnohá zákoutí zejména okolo centra, jsou prodchnuta duchem dávných věků.
Chrudim leží na ostrohu vytvořeném řekou Chrudimkou, na rozhraní úrodného Polabí a půvabných Železných hor. Tradiční dominantu města tvoří původně gotický chrám Nanebevzetí Panny Marie. K nejnavštěvovanějším místům ve městě patří Muzeum loutkářských kultur, které sídlí v nádherném renesančním Mydlářovském domě postaveném v 16. století. Severní frontě Resslova náměstí vévodí stará renesanční radnice pocházející rovněž ze 16. století. Centrum města a jeho nejbližší okolí nabízí řadu architektonicky zajímavých staveb, mezi nimiž nejdůležitější je rekonstruovaná budova Okresního Muzea. V Chrudimi samé i v bezprostřední blízkosti města je řada architektonických památek a přírodních krás, které dovedou velmi působivě oslovit každého vnímavého návštěvníka.
 


Webové stránky vytvořil DUOWEB.cz
solární svítidla | eglo | teplákovina | obývací stěny | úplety