Hlavní stránka NOVINKY 2018 WELLNESS Ubytování Sportoviště Tipy na výlety Ceník Foto galerie Foto panorama Mapa areálu Jídelní lístek Reference Kontakty
Rychlý kontakt
Jaroslav Modrovič
pondělí až pátek1000 - 2000
sobota a neděle1200 - 1700

Telefon469 338 179

Rekreační středisko TESLA
Vršov 53
539 53 Horní Bradlo
rs.tesla@seznam.cz

Ubytování

Ubytování Vám nabízíme ve 2x zděných budovách klasik, jejichž celková kapacita činí 48 lůžek umístěných ve 2 až 5 lůžkových pokojích. V budovách je Vám k dispozici sociální zařízení a umyvadla. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny lednicemi.
Ubytování Vám nabízíme v nové zděné budově LUX s celkem 25 lůžky rozdělených do dvou až pětilůžkových pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, umyvadlo a sprchu.
Dále Vám nabízíme ubytování v 7 srubech, jejichž celková kapacita činí 49 lůžek. Jeden srub nabízí dva pokoje s 3 a 4 lůžky. Ve srubu je Vám k dispozici sociální zařízení, umyvadlo, sprchy a lednice.
K dispozici jsou Vám také 4-lůžkové chaty s celkovou kapacitou 184 lůžek. Nově rekonstruované chaty LUX mají vlastní sociální zařízení a umyvadlo. Chaty klasik mají společné sociální zařízení a umyvadlo umístěné na prostranství u chatek (viz. plánek střediska). Chatka
K občerstvení a posezení je k dispozici bufet s kapacitou 50 míst uvnitř a 80 míst na terase. Jeho široký sortiment nápojů, cukrovinek a jiného zboží Vás jistě uspokojí. U bufetu je k dispozici free wifi síť.
Pro denní i noční posezení nabízíme v našem středisku mimo bufetu, i vinárnu s 30 místy k sezení.
Nově jsme pro Vás na prostranství u chatek vybudovali zcela novou a moderní budovu se sprchami. Hlavním přínosem této zcela nové budovy, je její blízkost u chatek.
Stravování po celou dobu Vašeho pobytu zajišťujeme v jídelně s kapacitou 130 míst, která se nachází v centrální budově. Jídelnu lze v době mimo výdeje jídla použít na školení pro firmy, na učení pro školy , na tanec pro sportovce nebo jiné zájmové činnosti. V centrální budově je také umístěna vinárna, klubovny s televizí, hala s krbem, sprchy, sociální zařízení a umyvárny.
Podívejte se na více fotografií našeho ubytování.


Webové stránky vytvořil DUOWEB.cz
solární svítidla | eglo | jídelní sety | satelity montáže | obývací stěny | doba jedová