Horní Bradlo
Rekreačně sportovní areál
Hlavní stránka NOVINKY 2018 WELLNESS BOWLING Ubytování Sportoviště Tipy na výlety Ceník Foto galerie Foto panorama Mapa areálu Jídelní lístek Reference Kontakty
Rychlý kontakt
Jaroslav Modrovič
pondělí až pátek1000 - 2000
sobota a neděle1200 - 1700

Telefon469 338 179

Rekreační středisko TESLA
Vršov 53
539 53 Horní Bradlo
rs.tesla@seznam.cz

Ochrana osobních údajů

Ubytování

Ubytování Vám nabízíme ve 2x zděných budovách klasik, jejichž celková kapacita činí 48 lůžek umístěných ve 2 až 5 lůžkových pokojích. V budovách je Vám k dispozici sociální zařízení a umyvadla. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny lednicemi.
Ubytování Vám nabízíme v nové zděné budově LUX s celkem 25 lůžky rozdělených do dvou až pětilůžkových pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, umyvadlo a sprchu.
Dále Vám nabízíme ubytování v 7 srubech, jejichž celková kapacita činí 49 lůžek. Jeden srub nabízí dva pokoje s 3 a 4 lůžky. Ve srubu je Vám k dispozici sociální zařízení, umyvadlo, sprchy a lednice.
K dispozici jsou Vám také 4-lůžkové chaty s celkovou kapacitou 184 lůžek. Nově rekonstruované chaty LUX mají vlastní sociální zařízení a umyvadlo. Chaty klasik mají společné sociální zařízení a umyvadlo umístěné na prostranství u chatek (viz. plánek střediska). Chatka
K občerstvení a posezení je k dispozici bufet s kapacitou 50 míst uvnitř a 80 míst na terase. Jeho široký sortiment nápojů, cukrovinek a jiného zboží Vás jistě uspokojí. U bufetu je k dispozici free wifi síť.
Pro denní i noční posezení nabízíme v našem středisku mimo bufetu, i vinárnu s 30 místy k sezení.
Nově jsme pro Vás na prostranství u chatek vybudovali zcela novou a moderní budovu se sprchami. Hlavním přínosem této zcela nové budovy, je její blízkost u chatek.
Stravování po celou dobu Vašeho pobytu zajišťujeme v jídelně s kapacitou 130 míst, která se nachází v centrální budově. Jídelnu lze v době mimo výdeje jídla použít na školení pro firmy, na učení pro školy , na tanec pro sportovce nebo jiné zájmové činnosti. V centrální budově je také umístěna vinárna, klubovny s televizí, hala s krbem, sprchy, sociální zařízení a umyvárny.
Podívejte se na více fotografií našeho ubytování.


Webové stránky vytvořil DUOWEB.cz
solární svítidla | eglo | teplákovina | obývací stěny | úplety