Horní Bradlo
Rekreačně sportovní areál
Hlavní stránka NOVINKY 2018 WELLNESS BOWLING Ubytování Sportoviště Tipy na výlety Ceník Foto galerie Foto panorama Mapa areálu Jídelní lístek Reference Kontakty
Rychlý kontakt
Jaroslav Modrovič
pondělí až pátek1000 - 2000
sobota a neděle1200 - 1700

Telefon469 338 179

Rekreační středisko TESLA
Vršov 53
539 53 Horní Bradlo
rs.tesla@seznam.cz

Ochrana osobních údajů

Western Šiklův Mlýn


Při vstupu do areálu westernového městečka - Šiklův Mlýn u Zvole nad Perneštejnem se najednou ocitnete v Americe. A ne ledajaké, ale v Americe z konce minulého století. V prachu koní, kovbojů a indiánů se Vám objeví velký Saloon, Union Pacific se svým nádražím, kavárny, herny, městské lázně, kostelík se hřbitovem, úřad šerifa i s vězením - vše postavené podle původních vzorů. Překrásné údolí říčky Bobrůvky má v tomto stylu svou tradici. Zažilo před i poválečné trempy, éru pionýrských táborů a teď prožívá téměř originální western se vší romantikou drsné krásy. 
 

Představíme Vám život lidí s dob osidlování Divokého západu: kovboje, zlatokopy, kováře, sedláře, pistolníky, tanečnice a další obyvatele městečka, včetně koní a domácího zvířectva sloužících k jejich obživě. Setkáte se s indiány, poznáte jejich zvyky a kulturu. Uvidíte dosud největší rodeovou arénu v ČR, ukázky westernového ježdění a práce s koňmi, lasem a bičem. Zhlédnete představení o přepadení westernového městečka. Toto vše je obohacena o zážitky a zkušenosti z naši expedice v USA s názvem "Po stopách divokého západu", kterou jsme podnikli koncem minulého roku, kde jednou z našich zastávek se staly filmová studia v Hollywoodu. Mnohé z přivezených předmětů můžete zhlédnout v našem novém muzeu. V naších obchůdcích Vám nabízíme občerstvení, cukrovinky, nápoje nebo suvenýry na památku, též možnost zapůjčení dobových kostýmů.
 


Webové stránky vytvořil DUOWEB.cz
solární svítidla | eglo | teplákovina | obývací stěny | úplety