VRŠOV 53, HORNÍ BRADLO, 539 53

Modrovic.cz - rekreačně sportovní areál Tesla Horní Bradlo

Vážení přátelé,
vítáme Vás na prezentačních stránkách rekreačně-sportovního areálu "TESLA" Horní Bradlo. 
 
Rekreačně-sportovní areál TESLA Horní Bradlo se nachází na úpatí CHKO Železné hory, na břehu řeky Chrudimky nedaleko Sečské přehrady, obklopen čistou a nezasaženou přírodou. Areál je svou polohou a krajinou vhodný jak pro letní pobytové rekreace, tak i pro pěší turistiku, cykloturistiku a autoturistiku. Zvláště cyklisté ocení různorodé cyklostezky po těchto jedinečných scenériích. V areálu je k dispozici free wifi síť.

Jsme připraveni Vám zajistit nejen organizovanou skupinovou rekreaci pro děti a mládež jako jsou školy v přírodě, školní výlety, sportovní kurzy, letní tábory, ale i rodinnou rekreaci, školení a prezentace pro firmy, sportovní hry a soutěže, outdorové zážitkové kurzy nebo jenom pohodové víkendové pobyty.
 
V areálu samotném Vám nabízíme wellness, bowling, velké přírodní koupaliště, vyhřívaný bazén, celkem 5x oplocených a zasíťovaných antukových kurtů na tenis, volejbal, nohejbal a badminton, travnaté fotbalové hřiště, menší hotelovou tělocvičnu, fitness, 4x stoly na ping pong. Dále Vám zde nabízíme bufet s vnitřním posezením pro 50 osob a s venkovním posezením až pro 60 osob, bowling bar pro 60 osob a několik kluboven či učeben. Taky můžete využít naši jídelnu se 130 místy, kterou lze bez problému navýšit pro Vaše potřeby až na 200 osob.

 
27
LET
STABILNÍ FIRMA
Od roku 1992 jsme tu pro Vás s nabídkou ubytování a sportovního vyžití v okolí Sečské přehrady.
19
SPORTOVIŠŤ A AKTIVIT
VELKÝ VÝBĚR
V našem areálu máme pro Vás celou řadu možností pohybu a vyžití - wellness, bowling, kurty, tělocvična, ...
5
km
SEČSKÁ PŘEHRADA
Nádherná příroda CHKO Železné hory okolo našeho areálu nabízí úžasné prostředí pro aktivní odpočinek i relaxaci.