VRŠOV 53, HORNÍ BRADLO, 539 53

Ubytování

Ubytování Vám nabízíme ve 3x zděných budovách s celkem 74 lůžky rozdělených do dvou až pětilůžkových pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, umyvadlo a sprchu.
Dále Vám nabízíme ubytování v 7 srubech, jejichž celková kapacita činí 49 lůžek. Jeden srub nabízí dva pokoje s 3 a 4 lůžky. Ve srubu je Vám k dispozici sociální zařízení, umyvadlo, sprchy a lednice.
K dispozici jsou Vám také 4-lůžkové chaty s celkovou kapacitou 184 lůžek. Všechny chatky jsou nově zrekonstruované a mají vlastní sociální zařízení a umyvadlo. Chatka
K občerstvení a posezení je k dispozici bufet s kapacitou 50 míst uvnitř a až 70 míst na venkovní terase. Široký sortiment nápojů, cukrovinek a jiného zboží v bufetu Vás jistě uspokojí. U bufetu je k dispozici free wifi síť.
Pro denní i večerní posezení nabízíme v našem středisku mimo bufetu, i náš bowling bar se šipkami s 60 místy k sezení.
Nově jsme pro Vás na prostranství u chatek vybudovali zcela novou a moderní budovu se sprchami. Hlavním přínosem této zcela nové budovy, je její blízkost u chatek.
Stravování po celou dobu Vašeho pobytu zajišťujeme v jídelně s kapacitou 130 míst, která se nachází v centrální budově. Jídelnu lze v době mimo výdeje jídla použít na školení pro firmy, na učení pro školy, na taneční tréninky nebo jiné zájmové činnosti. V centrální budově je také umístěn bowling bar, klubovny s televizí, hala s krbem a klubovna s pingpongovými stoly.
Podívejte se na více fotografií našeho ubytování.
27
LET
STABILNÍ FIRMA
Od roku 1992 jsme tu pro Vás s nabídkou ubytování a sportovního vyžití v okolí Sečské přehrady.
19
SPORTOVIŠŤ A AKTIVIT
VELKÝ VÝBĚR
V našem areálu máme pro Vás celou řadu možností pohybu a vyžití - wellness, bowling, kurty, tělocvična, ...
5
km
SEČSKÁ PŘEHRADA
Nádherná příroda CHKO Železné hory okolo našeho areálu nabízí úžasné prostředí pro aktivní odpočinek i relaxaci.